+420 281 930 288

Proč my?

Pracujte chytře pomocí efektivního a kvalitního systému na kopírování, tisk a skenování, Pracujte chytře pomocí efektivního a kvalitního systému na kopírování, tisk a skenování,
který bude tvořen pro potřeby Vaši firmy. Nabízíme individuální postup – nasloucháme, analyzujeme a následně nabízíme ideální řešení, které dokáže snížit náklady kopírování, skenování a tisku až o 60 procent.
 Analýzu tiskového prostředí a tvoření systému na kopírování, tisk a skenování bereme zodpovědně a děláme to poctivě. Analýzu tiskového prostředí a tvoření systému na kopírování, tisk a skenování bereme zodpovědně a děláme to poctivě.
Po konzultaci s Vámi zanalyzujeme tiskové potřeby Vaši firmy, spočítáme kolik Vás stojí jedna stránka, a kde všude můžete ušetřit. Následně vytvoříme systém, který zaručí efektivní kopírování, tisk a skenování všech dokumentů ve Vaši firmě a také zaručí ochranu firemních údajů – žádný dokument Vám neuteče a vždy budete vědět, kdo ze zaměstnanců pravě pracuje se systémem.
S technikou nebudete mít žádné starosti S technikou nebudete mít žádné starosti
- všechny multifunkční stroje jsou připojeny k automatizovanému systému Helpdesk, a tak se o všech požadavcích spojených s údržbou techniky dozvíme jako první a uděláme vše, abychom je co nejrychleji vyřešili.
Zajišťujeme komplexní službu od A do Z. Zajišťujeme komplexní službu od A do Z.
Naším úkolem je zajistit Vám prostředí k ničím nerušené práci a děláme pro to zkrátka všechno – od logistiky spotřebních materiálů včetně dovozu a správu zařízení až po bleskové reagování na poruchy a následnou opravu multifunkčních strojů.
Kvalitní zboží a služby jsou pro nás prioritou, Kvalitní zboží a služby jsou pro nás prioritou,
a i proto mezi naše největší obchodní partnery patří známé a léty prověřené firmy jako je např. Konica Minolta, Develop, Hewlett Packard, OKI, Canon, Brother atd.
Jsme autorizovaný ELITE partner firmy Konica Minolta
Jsme autorizovaný GOLD partner firmy Hewlett Packard

Optimalizujte
váš tiskový
park

  • Optimalizujte tisk ve vaší firmě a ušetřete až 60 % nákladů.
  • Analýza a návrh optimalizace ZDARMA.
  • Možnost pronájmu a financování tiskáren.
  • Servisní a bezpečnostní zajištění tisku.
  • Bezproblémový oběh a digitalizace dokumentů.
  • Pokud Vás zajímá tato nabídka, kontaktujte nás a Vaše požadavky převedeme do reality.
Varování

Zavřít